חברת מיקוד מעניקה ייעוץ שיווקי ממוקד. פשוט כמשמעו.

התמחות החברה היא בעסקים קטנים ובינוניים.

עסקים אלו הם הם הזקוקים לייעוץ שיווקי, והכוונה מקצועית, הרבה יותר מאשר העסקים הגדולים. אצלם, טעות קטנה עלולה לפגוע בעסק, הרבה יותר מאשר בעסק גדול, שעשוי להרגיש רק "מכה קטנה בכנף.".

בשלב הראשון בוחנים את המצב הנוכחי של העסק, ובהתאם, לאחר זיהוי הצרכים שלו, ובחינת הסביבה השיווקית והתחרותית שלו, בונים עבורו תוכנית שיווקית מתאימה, וליווי תומך ומכוון לאורך כל הדרך.

למה דווקא מיקוד?

בגלל הניסיון, המשלב גם את ההיבט השיווקי וגם את ההיבט האנושי, שכן, עסק, מנוהל ע"י בני אדם. לתפור תוכנית שיווקית לעסק מבלי לזהות נכון את האדם העומד בראשו, ואמור לפעול- לא יוביל להצלחה מרובה.

בנוסף, יש ללקוח מרחב בחירה. הן בסוג השירות בו הוא בוחר (כפתור-שירותים) דרך היקף שעות הליווי ,  וכלה בספקים איתם הוא בוחר לעבוד.

החברה מנוהלת ע"י אפרת בן עמי,העוסקת בתחום השיווק מ 1995 ומרצה לשיווק כעשרים שנה.

היא בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, תואר שני בתקשורת, וכן מאמנת אישית.

" האני מאמין האישי שלי מתבסס על מקצועיות ואמינות. העבודה משלבת דגשים גם של צרכי העסק וגם התאמתם לאנשים העובדים איתי. אין שבלונה אחת או פיתרון אחד המתאים לכולם.  הליווי המקצועי  שאני מציעה הוא ממוקד ומוגדר, תוך מעורבות אישית שלי בתהליך. ההנאה שלי בעבודה  היא לראות את הצמיחה של העסק, את ההתקדמות וההתפתחות. הצלחה של העסק היא הצלחה שלי."